Avslutad | Pant – Tisdag 18 september 2012
Bestick, i silver modell okänd Bordskniv 220mm Bordsked 175mm Bordsgaffel 205mm bruttovikt 188,3g
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Samsung Galaxy Xcover GT-S5690 KOANEE IMEI 358398044251359 svart/orangea Minneskort laddare manual i box
Väggur, Omega Constellation quartz saknar batteri diverse repor/nagg visare skadade Ø35cm
Fickur, i silver med 2st boetter Longines 5Grands Prix boettnummer 3137686 52mm går ej
Herrur, Dibur Automatic stål med diamanter 62xca 0,05ct ref DB1511 med safirglas, datum och stållänk 18,5cm samt extra länkbitar
Fickur, Omega 18K en boett boettnummer 1658610 50mm med plastglas löst och skadat samt Klockkedja 18K bruttovikt 102,7g i ask