Avslutad | Pant – Tisdag 11 september 2012
Figurin, Rolf Lidberg Tomte med dragspel, i kartong, nummer 9000-6419, höjd ca 15cm
Pantvaror Elektronik
Espressomaskin, Krups XP4000, självrengöring, löstagbar vattenbehållare, 15 bar, koppvärmare, espressohandtag saknas
Fiskeset, ett fiskespö Flextec CRX88 Series fly rod 10ft i 4 delar, samt en rulle ALB7-8 samt ask med ca 25st flugor
Pantvaror Elektronik
Steroe, Sharp XL-MP10H med cd, kassett samt radio funktion, 2 högtalare. Snr: 51156228
Bestick, Nils Johan set med 8st matgafflar, 8st matknivar, 8st matskedar, 8st dessert skedar, 8st kaffeskedar, 1st osthyvel, 2st smörknivar, 2 uppläggningsskedar, i låda
Bestick, Bachmayr Solingen, set med 12 matknivar, 12 matgafflar, 12 matskedar, 12 teskedar, 12 dessert gafflar, 1 soppslev, 1 sås slev, 1 sockertång, 1 tårtspade, 2 uppläggningsskedar, 1 par salladsbestick, 1 syltsked, 2 uppläggning -sgafflar. I väska
Färglitografier, 8st blandade Norrköpings-/Linköpingsmotiv varav 6st signerade Rolf Eriksson och 1 signerad Arne Jangsved, samtliga i ram
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Playstation 3 Slim 120GB, serienummer: 03-27453072-5635165-CECH-2004A, 1 Handkontroll, 1 handkontroll, A/V kabel, HDMI kabel, USB-kabel, strömsladd samt väska