Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012
Månskenslampa, rosa med blom-motiv, med elljus, färg släppt på vissa ställen, höjd:ca50cm, okänd funktion
Pantvaror Elektronik
Ipad Apple första upplagan, 64GB, Modell A1337 Serienr: GB037MRZETV, IMEI: 0122328006730676, med laddare, ej funktionsgaranti, repor
Pantvaror Elektronik
Bärbar Dator MSI modell: MS-1356, serienr: X370-081NEK1107000725, med laddare samt övriga tillbehör i originalkartong, nyskick
Pantvaror Kamera
Objektiv Sigma APO DG EX 1:4 100-300mm serienr: 5023451 med filter och motljusskydd
Pantvaror Kamera
Kamerahus Pentax K10D serienr:2501848, extrabatteri, usbkabel, laddare kameraväska, 1 objektiv Sigma zoom AF 1:3,5-4,5 28-70mm, objektivet defekt
Pantvaror Kamera
Objektiv Pentax DA 1:2,8 Zoom 50-135mm, serienr: 9115101 med motljusskydd, i fodral
Elgitarr Fender Telecaster Mexico serienr: MZ 2190705, mjukt fodral, lackskador, mikrofonväxlare saknas
Akustisk gitarr Fender T-Bucket 300CE AMB, serienr: CSD10001289, med inbyggd mikrofon, mjukt fodral
Halvakustisk gitarr Epiphone Dot/Lh/Ch serienr:0904231647, mjukt fodral, lackskador på kropp
Elgitarr Aria Pro II Thor sound TS-300, serienr: C810309, mjukt fodral, lackskador, stötskador, kabelingång lös