1641 - 1660 av 1 665
1...828384 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012

Klubbad för

Kaffeskedar 8st modell Finnmyrten 120mm, graverade, 135,7g

600 kr

Utrop: 600 kr

Figurin Katt, höjd:5,5cm, Lisa Larsson, Gustavsberg

350 kr

Utrop: 150 kr

Figurin Tax, längd:13,5cm, höjd: 4cm, Lisa Larsson Gustavsberg

325 kr

Utrop: 150 kr

Keramiktavla, 22,5cmx22,5cm, fågelmotiv, Lisa Larsson Gustavsberg

650 kr

Utrop: 275 kr

Vas, höjd: 20,5cm, bredd: 6-10,5cm, Orrefors, repor.

75 kr

Utrop: 75 kr

Månskenslampa, rosa med blom-motiv, med elljus, färg släppt på vissa ställen, höjd:ca50cm, okänd funktion

1 200 kr

Utrop: 550 kr

Bläckställ, porslin, bredd: 16,5cm, höjd:16,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Ipad Apple första upplagan, 64GB, Modell A1337 Serienr: GB037MRZETV, IMEI: 0122328006730676, med laddare, ej funktionsgaranti, repor

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv Canon 35mm 1 1:4 serienr: 123558, UZ0610, med motljusskydd

7 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar Dator MSI modell: MS-1356, serienr: X370-081NEK1107000725, med laddare samt övriga tillbehör i originalkartong, nyskick

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv Sigma APO DG EX 1:4 100-300mm serienr: 5023451 med filter och motljusskydd

2 200 kr

Utrop: 4 900 kr

Pantvaror Kamera

Kamerahus Pentax K10D serienr:2501848, extrabatteri, usbkabel, laddare kameraväska, 1 objektiv Sigma zoom AF 1:3,5-4,5 28-70mm, objektivet defekt

3 500 kr

Utrop: 4 300 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv Pentax DA 1:2,8 Zoom 50-135mm, serienr: 9115101 med motljusskydd, i fodral

2 200 kr

Utrop: 5 100 kr

Elgitarr Fender Telecaster Mexico serienr: MZ 2190705, mjukt fodral, lackskador, mikrofonväxlare saknas

2 900 kr

Utrop: 2 500 kr

Akustisk gitarr Fender T-Bucket 300CE AMB, serienr: CSD10001289, med inbyggd mikrofon, mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 300 kr

Halvakustisk gitarr Epiphone Dot/Lh/Ch serienr:0904231647, mjukt fodral, lackskador på kropp

1 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Elgitarr Aria Pro II Thor sound TS-300, serienr: C810309, mjukt fodral, lackskador, stötskador, kabelingång lös

1 400 kr

Utrop: 1 300 kr

Gitarrprocessor VOX Tonelab EX serienr:002952 i kartong med laddare

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Gitarrförstärkare VOX Mini3 serienr: 026130 i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 425 kr

Gitarrförstärkare Park G10, serienr:931001067, slitage

75 kr

Utrop: 325 kr