Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012
Akustisk gitarr levin LG-8, serienr: 535436, mjukt fodral, en sträng saknas, repor på lock
Elgitarr ESP Ninja Michael Amott signature series, serienr:SS0636721, hårt originalfodral, lackskador.
Elbas Fender Precision vintage series, serienr: V156259, mjukt fodral, bytta mickar till bartolini, klisterlapp på baksida
Elbas Larrivée, serienr: 5096, hårt originalfodral, emg-mickar, repor i lack
Elgitarr Epiphone by Gibson Special model, serienr: JI98070115, mjukt fodral, knopp till mickväljare saknas, lackskador
Akustisk gitarr Manuel Rodriguez e hijos modell B serienr:3401, mjukt fodral, skador i lack, saknar en sträng.
Elgitarr Cort Performer series, serienr: 8901598, i kartong, saknar två strängar, blockerat floydrose stall