1441 - 1460 av 1 665
1...727374...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 augusti 2012

Klubbad för

Minnesmynt 3st, 21K Ishockey VM 1989, i etui, 17,4g

Utrop: 5 900 kr

Akustisk gitarr levin LG-8, serienr: 535436, mjukt fodral, en sträng saknas, repor på lock

750 kr

Utrop: 900 kr

Tenorhorn Brassband, fodral saknas, skador, klaff defekt, munstycke saknas

400 kr

Utrop: 225 kr

Elgitarr Gibson Les Paul BFG serienr: 003881335, hårt originalfodral

4 700 kr

Utrop: 4 900 kr

Elgitarr ESP Ninja Michael Amott signature series, serienr:SS0636721, hårt originalfodral, lackskador.

3 700 kr

Utrop: 4 100 kr

Elbas Fender Precision vintage series, serienr: V156259, mjukt fodral, bytta mickar till bartolini, klisterlapp på baksida

5 000 kr

Utrop: 6 100 kr

Elgitarr SX Standard, mjukt originalfodral,

Utrop: 500 kr

Elbas Larrivée, serienr: 5096, hårt originalfodral, emg-mickar, repor i lack

2 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Sitarr Rikhi Ram Gold, hårt defekt fodral. skador, fuktion okänd

1 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Elgitarr Rock on, hårt fodral, saknar två strängar, defekt svajstall

100 kr

Utrop: 225 kr

Gitarrförstärkare XAG mod:1008

150 kr

Utrop: 225 kr

Elgitarr Epiphone by Gibson Special model, serienr: JI98070115, mjukt fodral, knopp till mickväljare saknas, lackskador

Utrop: 1 000 kr

Akustisk gitarr Manuel Rodriguez e hijos modell B serienr:3401, mjukt fodral, skador i lack, saknar en sträng.

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr Cort Performer series, serienr: 8901598, i kartong, saknar två strängar, blockerat floydrose stall

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 18K graverat 18,8g

4 500 kr

Utrop: 5 500 kr

Hänge med sten 18K 0,8g

225 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld 18K defekt 4,1g

1 000 kr

Utrop: 1 300 kr

Halskedja Venezia 18K 38cm 1,3g

Utrop: 400 kr

Parti guld 18K graverat/defekt 7g

1 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Fickur 14K med tre boetter, nr: 46561, graverad, skadad urtavla, , bruttovikt: 83,7g

3 900 kr

Utrop: 3 700 kr