Halskedja Hänge silver 45-48cm 21,9g
Utrop: 150 kr
Väggpendyl Westerstrand förgylld utan nyckel, med smärre skador
Utrop: 700 kr
Sockerströare silver 1918 217,1g
Utrop: 850 kr
Berlock 18K 1,3g
Utrop: 500 kr
Armband silver med berlocker 18,5cm 4,2g
Utrop: 75 kr
Parti guld 18K 0,6g
Utrop: 225 kr
Parti silver 61,2g
Utrop: 275 kr
Stoppur Omega stål
Utrop: 550 kr
Sked graverad 1 Bägare graverad Silver 72,4g
Utrop: 450 kr
Herrur Eterna-matic 14K manuell äldre modell med band X-länk 18K brv 53,3g
Utrop: 8 200 kr
Herrur Certina DS stål quartz datum snr EOL113733042 batteribyte krävs
Utrop: 325 kr
1 Kniv 249mm 2 Gafflar 200mm Fransk Modell 800-delar silver 195,8g
Berlock 18K 1g
Utrop: 300 kr
Gaffel Svensk Spetsig 217mm Kaffesked Snäck graverad 126mm silver 70g
Kruka Gustavsberg stenmassa blå/vit höjd 12cm 1 Kruka Rörstrand blå/vit höjd 12cm
Kruka Raus keramik 8 liter höjd 27cm
Vas blå keramik höjd 16cm
Damur Mimo 14K manuell med flexband i stål
Halskedja Ankar silver 50cm 49,5g
Damur Michael Kors MK5020 stål datum repigt glas batteribyte krävs
Utrop: 125 kr
Tisdag 28 aug 2012