921 - 940 av 1 689
1...464748...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2012

Klubbad för

Halskedja, Pansar silver 46cm 8,8g

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Högtalare, Högtalarsystem 5.1 Creative Inspire T6160 i originalkartong snr. YFMF4105102R01559R

250 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Laptop Acer Aspire 5742G 320GB HDD liten skada på locket i väska ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Samsung Galaxy S GT-19000 ECLAIR.XWJM2 med laddare

650 kr

Utrop: 500 kr

Pokalglas, 2st Kosta Boda Kjell Engman Fenix höjd ca.30cm Ø8cm

Utrop: 600 kr

Glas, Glasvas Kosta Boda Kjell Engman höjd ca. 11,5cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Porslin, Fat Jultallrikar 3st Rörstrand år 1968-1970

225 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Fat Jultallrikar 2st Rörstrand år 1971-1972

25 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Fat Jultallrikar 2st Rörstrand år 1973-1974

100 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Fat Jultallrikar 2st Rörstrand år 1975-1976

75 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Fat Jultallrikar 2st Rörstrand år 1977-1978

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas, Skål Orrefors modell Hallon, höjd 7,5cm Ø19cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Skål av Ulrika Hydman Vallien Kosta Boda signerad H 12,5cm Ø 25cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Glas, Ljuslykta Orrefors Carat 6,5x12,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas, Ljuslykta Orrefors 8x10,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Glas, Ljuslykta Mats Jonasson Athena 10x12cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Tallrikar 2st med disneymotiv Ø21cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, Tallrikar 2st med disneymotiv Ø27cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Glas 2st med disneymotiv 34cl

50 kr

Utrop: 100 kr

Litografi, sign Arne Andersson 130/275 34 x 41

75 kr

Utrop: 100 kr