Avslutad | Pant – Tisdag 21 augusti 2012
Damur, Omega 18K, manuell, går ej, graverad bakboett, klocklänk X-länk med stav 17cm 18K bruttovikt 22g
Herrur, Rolex Datejust modell 16013 boettnr 5397008, plastglas, tvåfärgad Jubilee länk 20cm, sliten, graverad bakboett
Herrur, IWC modell Flatline, quartz, datum, graverad bakboett, guldlänk 19cm 18K bruttovikt 64,2g
Herrur, Tag Heuer Aquaracer modell WAF1120 boettnummer RWM0879, quartz, datum, stållänk 17,5cm, repigt viklås, bruksskick
Damur, Tissot 1853 Six-T modell L910 med pärlemotavla, quartz, datum, stållänk 17cm, mindre repor
Herrur, Movado, sprucket plastglas, graverad bakboett med X-länk armband 20 1/2 cm 18K 52,8g
Damur, Certina, manuellt verk 18K boettnummer 800 3154 68, armband i oädel metall 16cm
Damur, Tissot modell PRX P540, quartz, datum, integrerad tvåfärgad stållänk 16cm, guldfärg avskavd
Herrur, Tag Heuer modell CA1110 boettnummer EW10330 Formula 1, quartz, Chronograf, datum, stållänk 21cm, med certifikat 2011, box, manual samt ytterkartong
Fickur, 2 boetters 14K, plastglas, liten sekundvisare, graverad innerboett, boettnummer 10994, bucklor, med etui
Bas, Chapmanstick, Stick Bass med hardcase serienummer 1721 med tillhörande nycklar, verktyg
Pantvaror Elektronik
Videokamera, Panasonic HDC-SD80 serienummer SD80EC9K E1TG00053 med kartong, manual och kablar, saknar laddare, med 16GB SD HC minneskort
Pantvaror Elektronik
Spelkonsoll, Sony Playstation 3 slim 320GB modell CECH-3004B serienummer 02-27459623-1917473 med 2 handkontroller, kablar, spelet Grand Turismo i konsollen, med orginalkartong
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson Xperia X10 mini pro imie 012468002018286 med laddare, handsfree i kartong