Skedar, 6 kaffeskedar modell Rosenholm slitna i silver 120mm 91,6g
Utrop: 550 kr
Skedar, 6 kaffeskedar modell Rosenholm slitna i silver 120mm 94,1g
Skedar, 6 mockaskedar modell Slottsbarock i silver 110mm 74,9g
Utrop: 450 kr
Gitarr, akustisk Yamaha C45 HQZ154597 nylonsträngad i kartong
Utrop: 500 kr
Elbas, 5-strängad Palmer VB-05 (tolfte bandet defekt) i mjukt fodral
Saxofon, altsaxofon Kaiser Horn snr. 315004 i hård svart väska
Utrop: 1 500 kr
Gitarr, akustiskt Cort modell AD810 snr. 110105484 i mjukt fodral
Utrop: 600 kr
Vas, Graal nr 429 signerad Edward Hald Orrefors höjd 15cm
Utrop: 2 300 kr
Kristallkrona, med fem lampor Ø40cm
Utrop: 300 kr
Ringar, 18K 4st med stenar, Ø15-18½, 13,6g
Utrop: 3 800 kr
Örhängen, 18K ett par 2,3g
Utrop: 900 kr
Örhängen, 18K ett par, 1,1g
Utrop: 425 kr
Hänge, 18K 0,7g
Utrop: 275 kr
Hänge, 18K med sten. 0,9g
Hänge, 18K 2,0g
Utrop: 750 kr
Ring, 18K Ø18, 0,9g
Utrop: 350 kr
Partiguld, 18K skador finns, 2,9g
Utrop: 850 kr
Armband, 18K Bismarck 20cm, 6,1g
Utrop: 1 800 kr
Partiguld, 18K hänge graverad, halskedja defekt, 4,3g
Utrop: 1 300 kr
Hänge, 18K Camé, 1,7g
Tisdag 7 aug 2012