Avslutad | Fashionabla – Lördag 18 augusti 2012
VÄSKA, Stella McCartney, mörk olivgrön skinnlack, vitmetalldetaljer, 36x18 x14 cm, tillbehör liten necessär.
VÄSKA, GUCCI, mod Jackie i svart gg monogram, svart läder, 34x24x5 cm. Nr. 01011 205011.
Kläder Skor
SKOR, Marc by Marc Jacobs, beige skinnlack, klack 6 cm, stl 37 1/2, skopåse samt kartong. Vänster sko har en liten repa fram på tån.
Kläder Skor
SKOR, SEGIO ROSSI, svart skinnlack, klack 9 cm, platå 1,2 cm, stl 38, skopåse samt kartong.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, PRADA, svart skinnlack, insidan lila läder, 12x cm, mynt, sedel, 5 st kontokortsfack.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN DIOR Boutique, vintage, svart satin med broderade bin, klack i guldfärgat läder 8 cm, stl 38.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100 % silkes jacquard, 85x85 cm, gråblå, grå, guld, klarblå, grön.
VÄSKA, SCARF, BURBERRYS, vintage, rutigt tyg i marin, rött, grått, svart läder, 26x20x6 cm. Visst slitage. Sjal 100 % siden, 75x75 cm, marin, ljusblå, rött.
Accessoarer Övrigt
CARTIER, sedelklämma, metall, delvist förgylld, refnr 134578, längd ca 5,4 cm, vikt 15,8 g.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, beige, brun pyton med rött mocka foder, märkt AB-21 2413, 26x15x5 cm, tillbehör liten spegel, dustbag.
VÄSKA, ETIENNE AIGNER, vintage, svart präglat läder, 27x16x6 cm, axelrem, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, svart gummerad yta med svart läder, 24x20x10 cm avtagbar axelrem, visst slitage.
ARMBAND, LOUIS VUITTON, Bracelet Theda PM monogram, längd 16-18 cm, originalask, kvitto från 19/12 2005 finns.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Batignolles Horizontal, monogram canvas, 36x25x12 cm, dustbag. Kvitto från 27/2 2006 finns.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM damier, 32x28x15 cm, dustbag. Kvitto från 17/8 2011 finns.