61 - 80 av 214
1...345...11 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 13 juni 1998

Klubbad för

OMEGA, herrur, 14K guld med läderband, 1950-tal, manuell. gravyr.

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, herrur, stål, automatisk, plexiglas.

Utrop: 500 kr

MORMORSUR, silver.

Utrop: 450 kr

FICKUR, Hebdomas, 8-dagar.

650 kr

Utrop: 400 kr

FICKUR, nyckeldragare med kedja.

300 kr

Utrop: 500 kr

FICKUR, nyckeldragare, defekt urtavla.

Utrop: 500 kr

BREITLING, Callisto, herrur, stål med guld-detaljer, datum, quartz, läderband ca. 1994.

Utrop: 6 500 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, BRAUN, COINKLOCKA, 6 stycken, silver och silver förgylld, doublé, metall, silverkl. går ej

Utrop: 850 kr

MAUWTHE, herrur stål, (Volkswagen 10000 mil), stål, manuell.

450 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Tärnan

TÄRNAN, herrur, stål, manuell 1940-tal, defekt i uppdraget.

Utrop: 300 kr

IWC, herrur stål, manuell med läderband liten sekundvisare, 1957, gravyr.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

OMEGA GENÈVE, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, dag, datum. ca 1970.

Utrop: 800 kr

Klockor Movado

MOVADO CALENDOPLAN, herrur, stål, manuell, datum, liten sekund- visare.

1 700 kr

Utrop: 900 kr

DAMURBAND, 18K guld, L= 15.5 cm, B= 0.80 cm, 1.1 cm, vikt 22.0 g

Utrop: 1 700 kr

DELFIN Herrur, double, manuell, 30-tal, defekt.

Utrop: 400 kr

Klockor Bordsur

BLESSING Väckarur, mekaniskt, Tyskland

Utrop: 400 kr

CERTINA, damur, 18K vitguld med integrerat band, manuell.

Utrop: 2 300 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, herrur, plexiglas, jubileelänk, ca 10 år.

Utrop: 11 500 kr

CARTIER COUGAR, herrur, stål / guld, quartz. cert. ask.

Utrop: 16 000 kr

IWC, Flatline, herrur, 18K guld, quartz, mineralglas

Utrop: 6 500 kr