Avslutad | Fashionabla – Lördag 21 juli 2012
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Springs, Philippe Ledoux 100 % siden, 90x90 cm, marin, röd, vit, guld, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK. FENDI, brun tyg, läder, 10x9 cm, mynt, sedel, 8 st kontokortsfack, dustbag.
VÄSKA, DOLCE&GABBANA, mod. Miss Boho, creme, olivfärgat läder, avtagbar axelrem i tyg, läder.Cert finns.
SOLGLASÖGON, BVLGARI, 8056-B 501/3C, svarta bågar med swarovski kristaller på sidorna, putsduk samt etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG2863/S APQYY, gulmetall med bruna skalmar, putsduk samtetui.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, L´Embleme de l´Europe, Cathy Latham, fr. 1993, 100 % silkes jacquard, 90x90 cm, Jacquard: stjärnor, grön, turkos, rosa, vit. Denna scarf lanserades i samband med etableringen av EUs inre marknad. Sjalen har några fläckar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, La Clé des Champs, Francoise Facconet, 100 % silkes jacquard, 90x90 cm, ljusgul, ljusgrön, brun. Någon fläck.
Accessoarer Glasögon
CARTIER, Glasögon med bågar i förgylld metall och trä, ref 5322 nr 1541191. Slipat glas.
Accessoarer Pennor
LOUIS VUITTON, kulspetspenna, Cargo pen, läder, förgylld metall, design Anouska Hempel, längd 14 cm.
BAG, GUCCI, svart gg monogram, svart läder, 33x28x18 cm, några fläckar på väskans botten och slitage på ett av hörnen, dustbag.