Avslutad | Pant – Tisdag 3 juli 2012
Klubbad för
Fickur, Omega "rödtolva", med två boetter, graverad, bucklig, med kedja 26cm, 18K 13,7g
Herrur Omega Constellation, stål, stållänk med halvstav, datum, quartz, boettnummer 39610703961080
Fickur, silver, med två boetter varav en i metall, klockkedja oädel, 73g, slitage, bucklor