721 - 740 av 1 134
1...363738...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juli 2012

Klubbad för

Parti Silver, graverat Silver 483g

Utrop: 3 000 kr

Parti Silver, 4 Hängen 1 Armband Silver 10,9g

50 kr

Utrop: 100 kr

Hängen, 2st Silver 6,6g

100 kr

Utrop: 75 kr

Hängen, 2st, Stjärntecken, Silver 5,9g

25 kr

Utrop: 75 kr

Hängen, 7st Silver 14,6g

75 kr

Utrop: 125 kr

Hängen, 3st Silver 14,2g

Utrop: 125 kr

Skedar, 2st 144mm Silver 830 48,6g

250 kr

Utrop: 325 kr

Fickur, Omega "rödtolva", med två boetter, graverad, bucklig, med kedja 26cm, 18K 13,7g

7 000 kr

Utrop: 4 200 kr

Damur, Omega 18K manuell, serienummer:A274438160, länk 18K bruttovikt 46,2g

10 000 kr

Utrop: 12 200 kr

Herrur Omega Constellation, stål, stållänk med halvstav, datum, quartz, boettnummer 39610703961080

3 500 kr

Utrop: 4 300 kr

Herrur Calvin Klein i stål med stållänk, datum, chronograph Nr:8171, länk defekt

500 kr

Utrop: 650 kr

Fickur, silver, med två boetter varav en i metall, klockkedja oädel, 73g, slitage, bucklor

250 kr

Utrop: 325 kr

Ring 925 Silver 17,8g

150 kr

Utrop: 100 kr

Herrur Cerruti, Chronograph, Datum, i stål, med stållänk, defekt

300 kr

Utrop: 275 kr

Herrur Calvin Klein, stål, kronograf, datum, quartz nr: K95142 00

600 kr

Utrop: 800 kr

Herrur, Casio MTP-1302, datum, stål nr: 2784

Utrop: 400 kr

Damur Tissot J336/436 stål quartz datum sn:14305

475 kr

Utrop: 275 kr

Herrur Calvin Klein ref. K774411 00 i stål med stållänk, repig quartz

Utrop: 500 kr

Dragspel, barnmodell, Hero Accordion, defekter på bälg

50 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar dator eMachines EM350 1GB RAM, 150GB HDD, s/n: LUNAH0B072037242271601 med laddare

950 kr

Utrop: 500 kr