321 - 340 av 1 918
1...161718...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 juni 2012

Klubbad för

Ring, Silver ostämplad med sten Ø20 14,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Abu Garcia Cardinal 102R Bearings 5

175 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Bismarck Silver 925 43cm 20,3g

350 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Silver 925 42cm 21,6g

150 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver, Silver 925 defekta lås 44cm 18cm Ø16 16,8g

Utrop: 125 kr

Parti silver, Silver 830 defekt lås 20cm missfärgat 15,2g

Utrop: 100 kr

Ring, Kalevala brons ställbar storlek 7,3g

150 kr

Utrop: 50 kr

Sked, Tesked silver C5 1857 B&Ö med gravyr 144mm 15,0g

Utrop: 100 kr

Sked, Kaffesked silver Rosenholm 120mm 15,4g

Utrop: 100 kr

Herrur, Moretime Quartz stål med stållänk M6870

250 kr

Utrop: 200 kr

Herrur, Phillippe Charriol automat referens 060.98.2678N med läderband

3 700 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Champion Scuba Chronograph C3216 stål stållänk Quartz 20cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Calvin Klein Quartz stål stållänk K2237100 Cronograph små repor på glas

600 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Edox quartz stål stållänk

150 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Certina manuell 18K i ur netto 5,5g 0810.397/727874 ej guld i länk

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Omega seamaster automat guld på stål repigt glas

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Axcent of skandinavia Quartz med läderband

275 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Festina Quartz i box 16170stål stållänk extra länkar samt nytt läder band

275 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Festina Chronograph 6698 stål med stållänk

350 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Gant daydate stål stållänk Quartz

425 kr

Utrop: 250 kr