Ring, Silver ostämplad med sten Ø20 14,5g
Utrop: 50 kr
Fiskerulle, Abu Garcia Cardinal 102R Bearings 5
Utrop: 250 kr
Halskedja, Bismarck Silver 925 43cm 20,3g
Utrop: 125 kr
Halskedja, Silver 925 42cm 21,6g
Utrop: 150 kr
Parti silver, Silver 925 defekta lås 44cm 18cm Ø16 16,8g
Parti silver, Silver 830 defekt lås 20cm missfärgat 15,2g
Utrop: 100 kr
Ring, Kalevala brons ställbar storlek 7,3g
Sked, Tesked silver C5 1857 B&Ö med gravyr 144mm 15,0g
Sked, Kaffesked silver Rosenholm 120mm 15,4g
Herrur, Moretime Quartz stål med stållänk M6870
Utrop: 200 kr
Herrur, Phillippe Charriol automat referens 060.98.2678N med läderband
Utrop: 500 kr
Herrur, Champion Scuba Chronograph C3216 stål stållänk Quartz 20cm
Utrop: 1 000 kr
Herrur, Calvin Klein Quartz stål stållänk K2237100 Cronograph små repor på glas
Herrur, Edox quartz stål stållänk
Damur, Certina manuell 18K i ur netto 5,5g 0810.397/727874 ej guld i länk
Utrop: 1 500 kr
Herrur, Omega seamaster automat guld på stål repigt glas
Utrop: 1 200 kr
Herrur, Axcent of skandinavia Quartz med läderband
Utrop: 175 kr
Herrur, Festina Quartz i box 16170stål stållänk extra länkar samt nytt läder band
Utrop: 300 kr
Herrur, Festina Chronograph 6698 stål med stållänk
Herrur, Gant daydate stål stållänk Quartz
Tisdag 26 jun 2012