Avslutad | Pant – Tisdag 12 juni 2012
Herrur, Invicta Automatic Professional, stål, automat, datum med extra länkbitar och box
Pantvaror Kamera
Kamera, Canon EOS 60D, 1st objektiv Sigma 10-20mm AF/MF 1:4-5.6 DC HSM, laddare, manual och mjuk väska
Pantvaror Kamera
Kamera, Canon EOS 1100D, 1st Objektiv Canon EFS AF/MF 18-55mm 1:3.5-5.6, laddare, kalbage, manual och orginal embalage
Pantvaror Kamera
Kamera, Nikon D40, 1 Objektiv Nikon DX Nikkor AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6 GII, 1 Objektiv Nikon DX Nikkor AF-S 55-200mm 1:4-5.6G, laddare kablage, manualer och mjuk väska
Pantvaror Kamera
Kamera, Nikon D5000, 1st Objektiv Nikkon DX Nikkor AF-S 55-200mm 1:4-5.6G, 1st Objektiv Nikkon DX Nikkor AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6, laddare och kablage saknas, mjuk väska
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Nintendo Wii, 1st Handkontroll, 2st Remote Plus, 2st Nunchuk, repor i plast, kablage
Pantvaror Kamera
Kamera, Nikon D60, 1st Objektiv Nikon DX Nikkor AF-S 18-55mm 1:3.5-5.6G, 1st Objektiv Sigma 10-20mm 1:4-5.6 D CHSM, 1st Objektiv Tamron 70-300mm 1:4-5.6, 1st Blixt Nikon SB-400, 1st Bordsstativ, laddare och kablage, mjuk ryggsäck
Pantvaror Elektronik
Laptop, Fujitsu, Lifebook AH531, Intel i3, laddare, kablage, manual, orginal embalage
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Sony Playstation Vita, 4gb minneskort, laddare, 1st spel Fifa Football, manualer, karton
Pantvaror Elektronik
Förstärkare, InterM, Model No. 60 Public Address Amplifier, 3 XLR ingångar, 2 AUX ingångar
Skulptur, Kosta, Göran Wärff, H.12,5cm, etikettmärkt och signerad i botter, nr. 97070, ytliga repor
Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Open Minds, H.18,0cm, med träsockel H.4,0cm, etikettmärkt, signerad, nr. 48743
Glasfigurin, Färe-Marcolin Konstglas Ronneby, Fisk, L.20,0cm H.11,0cm, etikettmärkt FM Konstglas, B868, framstår med repor