Avslutad | Fashionabla – Lördag 16 juni 2012
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, grönt läder, 19x10 cm, mynt, sedel, 12 st kontokortsfack, kvitto finns.
VÄSKA, GUCCI, svart läder med axelrem i grön, röd rand, 28x18x 7 cm, visst slitage.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, RODIER, svart läder, bredd 4,5 cm, längd 70-80 cm, spännet är lite repigt.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG 2952/S HARCC, bruna bågar, putsduk, etui, ytterkartong.
VÄSKA, MULBERRY, gråblått tyg (med mulberry träd), ljusbeige läder, 24x20x8 cm, dustbag. Tillbehör kortare läderhandtag som är utbytbara.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, traweller wallet, mullvadsfärgad scotch grain, 22x12 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
VÄSKA, MULBERRY, Imperial collection, sign. Roger Saul, vinröd präglad skinnlack, 26x21x10 cm, axelrem. Läderrem till låset saknas.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRITSIAN DIOR, vintage, 100 % siden, 90x90 cm, vit, rosa, grå, svart, originalförpackning.