Avslutad | Pant – Tisdag 15 maj 2012
Herrur, Rado Jubilé, diamantindex, datum, viklås, små repor i länk, nr: 120.0281.3 138283168
Herrur, Certina, 18K i boett och länk, manuell, graverad, små repor på plastglas och länkar, 20,5cm, bruttovikt: 66,5g
Herrur, Roamer, 14K i boett, manuell, repor på bakboett, små repor på glas, slitet läderband
Damur, Omega Constellation, quartz, guld/stål, helstav, små repor, nr: 59431778, i box utan kudde
Herrur, Certina DS Nautic, stål, sliten länk, små repor i glas, nr: EOL 1157019711942
Damur, Tissot Seastar Seven, 18K i boett, automatisk, graverad, läderband, små repor
Herrur, CWC Military Watch, automatisk, grönt tygband, repor i glas, små repor, i box
Damur, Omega, 18K i boett och integrerad länk, manuell, något sliten, i box, 16cm , bruttovikt: 23,0g
Damur, Tissot, 18K i boett, manuell, stållänk, viklås, säkerhetskedja, sliten länk, små repor på bakboett
Herrur, Onyxa, 18K i boett, automatisk, datum, flexlänk, repor i glas, repor på bakboett
Herrur, Michael Kors, chronograph, quartz, datum, stål, repor på glas, sliten bakboett och länk, MK-8175, extralänkbit, manual, i box
Altsaxofon, Weltklang, 26403, mindre bucklor, skada på plastplopp, munstycke, i hård väska
Pantvaror Elektronik
Spelkonsoll, X-box, med 1 st handkontroll, fjärrkontroll, spel GTA San Andreas, serienr: 4007154 51905
Pantvaror Elektronik
Spelkonsoll, PS3 Slim, 160GB, med 1 st handkontroll, scartkabell, serienr: 02-27456873-1694859, modellnr: CECH-2504A
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Samsung, med laddare, i fodral, serienr: 170LC90ZA00206, EC-WB600