1681 - 1685 av 1 685
1...838485 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 maj 2012

Klubbad för

Gitarr, Halvakustisk gitarr Epiphone Alleykat, Korea, serienr: S01054086, hårt trasigt fodral

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, Mexico, serienr: MZ6155977, mjukt fodral, en sträng saknas, repor i lack

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Elgitarr, Earnie Ball Music man, signerad, serienr: 83390, i hårt fodral

8 800 kr

Utrop: 5 800 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Bjärton Carmencita, serienr: 54168644, i mjukt fodral

Utrop: 550 kr

Ljusstakar, 2st design Georg Jensen Glow, designer Maria Berntsen, rostfritt stål, i kartonger

475 kr

Utrop: 325 kr