Avslutad | Pant – Tisdag 24 april 2012
Högtalare, portabel ipod/iphone docka Logitech Pure-Fi Anywhere 2 med laddare fjärrkontroll 2 eladaptrar snr S-00001 i fodral
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson Xperia mini Pro med laddare ej funktionsgaranti imei 358216040537235
Pantvaror Kamera
Videokamera, Digital videokamera JVC GZ-HM300SE med laddare kablar samt manual i kartong
Rock, Versace i bruksskick modellnr A54209 i svart kashmir storlek 52 i mjukt fodral nypris 12.000 kr -09
Servis, modell Måsen samt en Figurin Fågel 11st kaffekoppar 13st Kaffefat 10st Assietter 1st Gräddkanna 1st Kaffekanna 2st Skålar 3st Vaser 2st Ljusstakar 1st Saltströare 1st Askfat 1st Tandpetarhållare
Elgitarr, Marina Stratocaster snr 9103917 skador på kropp repig i mjukt fodral
Elbas, Ibanez SDGR snr F9952126 made in Japan sliten på kropp i mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Nikon D3100 snr 6585357 med objektiv Nikon 18-55mm snr 4761995 i väska
Elgitarr, Gibson Les Paul Goldtop Classic snr 030541 skadad i lack sliten i hårt fodral