341 - 360 av 1 805
1...171819...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2012

Klubbad för

Örhänge, ett Örhänge 14K stopp saknas, skadat 0,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld, 18K skadat/trasigt med stenar 5,3g

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, ett par 18K vitguld med diamanter ca60xca0,005ct längd ca4,5 naggade 7,7g

Utrop: 2 900 kr

Ring, 18K med diamanter 16xca0,005ct Ø17 2,3g

Utrop: 950 kr

Collier, 18K vitguld med diamanter 6xca0,01ct 4xca0,02ct 2xca0,03ct 3xca0,05ct ca0,35ct totalt 41cm 15,6g

4 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Parti guld, 18K graverat 4,5g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 14K graverat/skadat/trasigt med stenar 6,6g

Utrop: 1 400 kr

Ring, 14K tvåfärgad med stenar Ø17 3/4 2,7g

Utrop: 600 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar modell Kungsholm i silver ca120mm 151,1g

650 kr

Utrop: 750 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar modell Kungsholm i silver 120mm 148,2g

650 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Elektronik

Telefon, Mobiltelefon HUAWEI Ideos X1 referensnr. U8180 - 1 serienr.D5J7ND1161502095 med kamera 3,2mp, 2,8" LCD-skärm, laddare/usb-kabel, manualer och kartong

475 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, signerad Kåbel 1962 Trollkurragömma Orginalpastell ca24,7cmx31,6cm delar fuktskadade/skadade i skadad ram

50 kr

Utrop: 50 kr

Skyddsarm, Gappay model: 0140 universal (kan bäras på höger- eller vänsterarm) med Överdrag Gappay model: 0250 med handtag

175 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja, Pansar 18K 39,5cm 3g

Utrop: 800 kr

Örhängen, ett par 18K med stenar, en stopp saknas 1,6g

Utrop: 475 kr

Armband, Barnarmband Figaro 18K med platta 16,5cm 2,9g

700 kr

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K 1,7g

Utrop: 700 kr

Hänge, 18K 1,7g

Utrop: 700 kr

Hänge, 18K 0,8g

Utrop: 325 kr

Hänge, Kors 18K ögla trasig 0,9g

Utrop: 275 kr