281 - 300 av 1 805
1...141516...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 april 2012

Klubbad för

Hänge, Hänge/Brosch 18K med pärla Q9 = 1966 6,5g

Utrop: 2 200 kr

Brosch, 18K med pärla P7 = 1917 delar med skador/nagg 8g

Utrop: 2 300 kr

Slipsnål, 18K med kedja ca7cm, delar skadade 4,2g

Utrop: 1 200 kr

Damur, Pontiac 18K nr.5338-006, graverad, med integrerad länk 18K ca17cm skadad/bucklig, glas repigt, urtavla skadad, krona saknas, ej funktionsgaranti, bruttovikt 19g

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Hänge, ca21K med stenar 7,7g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, 14K trasigt 14,7g

Utrop: 3 100 kr

Hänge, 14K 6g

Utrop: 1 300 kr

Medaljong, 14K repor på insida 7g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Brosch, 14K med röd sten 2,2g

Utrop: 500 kr

Halskedja, Pansar 14K 51cm 20,4g

Utrop: 4 400 kr

Ring, 18K vitguld med diamanter 5xca0,01ct Ø17 2,6g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, ca21K med texten -liberty 1900 twenty dollars united states of america in god we trust- öglor ej i guld bruttovikt 33,6g

Utrop: 10 600 kr

Hänge, ca21K med texten -liberty 1904 twenty dollars united states of america in god we trust- ögla ej i guld bruttovikt 33,7g

Utrop: 10 600 kr

Hänge, ca21K med texten -liberty 1907 twenty dollars united states of america in god we trust- ögla ej i guld bruttovikt 33,7g

Utrop: 10 600 kr

Halskedja, Singapore 9K 38,5cm 1,4g

Utrop: 225 kr

Ring, 18K med stenar, sten saknas Ø18 3/4 naggad skena 2,3g

Utrop: 650 kr

Hänge, 18K med blå och vita stenar 1,4g

400 kr

Utrop: 475 kr

Örhängen, ett par 18K med blå och vita stenar 2,4g

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld, 18K trasigt/udda med stenar 13,1g

Utrop: 3 600 kr

Halskedja, Singapore 18K 54,5cm skadat lås 2,1g

Utrop: 600 kr