Avslutad | Pant – Tisdag 3 april 2012
Herrur, Royal 18K, boettnummer 7819, manuell, plastglas, datum med länk 20,5cm 18K bruttovikt 71,9g
Damur, Eterna 18K, quartz, datum, safirglas, graverad bakboett med länk modell X-länk 16,5cm, bruttovikt 16,3g
Pärlcollier, Odlade sötvattenpärlor 113cm med vitguldslås ca 4,1g, lås till 2 raders collier
Herrur, Breil, boettnummer 2519740710, quartz, datum, kronograf, stållänk 18cm repor
Herrur, Festina modell F18235 i stål, quartz, dag, datum, med läderband 24cm, repor
Herrur, Omega 14K , boettnummer 99330, manuell, liten sekundvisare, med läderband 24cm
Herrur, Certina DS Podium 536.7129..42.65 RKP-BC-31708, kronograf, datum, i stål med läderband med viklås 22cm, färg avskavd på glasring
Klocka, Raymond Weil referensnummer 5396 boettnummer E617104, stål, quartz, datum med läderband 21cm, box med ytterkartong och manual
Damur, Svalan 18K, manuell boettnummer 731461 med armband X-länk 19cm, bruttovikt 20,1g
Elgitarr, Epiphone Goth Les Paul snr EE 080608323 med axelrem i hårt fodral, mindre stötskador på kropp
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Canon EOS 1000D serienummer 2250542924, Objektiv Canon 18-55mm 1:3.5-5.6 serienummer 6160030494, med axelrem, saknar laddare och kablar
Pantvaror Elektronik
LCD-TV, Samsung 19 modell LE19355XXE serienummer B2FB3HTZ800059L med fjärrkontroll och manual