981 - 1000 av 1 910
1...495051...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2012

Klubbad för

Kanna, Kaffekanna på fötter Silver 830 stämplad Cohr höjd ca23cm 740,6g

3 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digital Systemkamera Olympus Camedia E-10 snr.1102119 med fast Objektiv 9-36mm (ej möjlighet att byta) med minneskort 256MB laddare medföljer ej, i fodral

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Mario Cart för Nintendo DS med manualer

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Sonic Rush för Nintendo DS med manual

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Kung Fu Panda för Nintendo DS med manualer- Kartong sprucken

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Ice Age 3 - Dawn of the dinosaurs för Nintendo DS med manualer

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Nintendo DS snr.TEH10256844(6) med laddare

600 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Super Mario Bros för Wii med manual

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Super Smash Bros Brawl för Wii med manual

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Nintendo Wii snr. LEH51329695(2) repig med ställ, 2st Handkontroller i silikonfodral, 2st Nunchucks, sensorbar, laddare och scartkabel

500 kr

Utrop: 800 kr

Skulptur, Flaska Kjell Engman för Kosta Boda nr.7264011 höjd ca27cm repor på undersida

2 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Skulptur, Flaska Kjell Engman för Kosta Boda nr.7261040 höjd ca31cm naggad, repor på undersida

2 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Porslin, 6st Tekoppar Øca10,5cm höjd ca5cm med 6st Assietter, alla med glasyrskador, Øca16cm allt i modell Arabia Anemone

375 kr

Utrop: 250 kr

Bordsur, Koma West Germany i plast, quartz, höjd ca25cm ,kupa i glas, allt något repigt

150 kr

Utrop: 200 kr

Flaska, fyrkantig modell i glas med propp höjd ca13cm bredd ca4,5cmx4,5cm propp och flaska skadade/naggade

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål, i glas med lock Øca10cm propp på lock naggad, skål repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Skål, i glas med lock Øca7,5cm höjd med lock ca11,5cm propp på lock naggad, skål naggad/repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, i glas med propp höjd med propp ca42cm vattenskadad, propp och karaff naggade/repiga

175 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, i glas med propp höjd med propp ca29cm vattenskadad, propp och karaff naggade/repiga

100 kr

Utrop: 50 kr

Karaff, i glas med propp höjd med propp ca31cm vattenskadade, propp och karaff repiga/naggade

100 kr

Utrop: 50 kr