881 - 900 av 1 910
1...444546...96 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 mars 2012

Klubbad för

Ring, 18K vitguld, i behov av rodering Ø17 med stenar 5,9g

Utrop: 1 700 kr

Ring, 18K vitguld med diamanter 6xca0,02ct Ø18 tidigare lagad 4,4g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, 18K 54cm lås skadat 3,9g

Utrop: 1 200 kr

Hänge, 18K med blå sten 1,8g

Utrop: 600 kr

Hänge, 18K med ljusblå sten 1,9g

Utrop: 600 kr

Örhängen, ett par 18K skadade/skeva 3,5g

Utrop: 1 100 kr

Örhänge, ett örhänge ca21K skadat med stenar 1,3g

Utrop: 450 kr

Ring, 18K graverad Ø19 1/2 3,8g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Pansar 18K skadat lås 54,5cm 7,7g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, ett par Hjärtan 8K skadade 0,7g

Utrop: 100 kr

Ring, 18K vitguld med diamanter 7xca0,005ct Ø17 1/2 3g

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K vitguld med diamant ca0,08ct naggad Ø17 2,4g

Utrop: 700 kr

Ring, 18K med röda stenar och diamanter 10xca0,005ct Ø19 5,1g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, 18K med diamanter 20xca0,01ct två stenar saknas Øca19 1/2 trasig skena 1,9g

Utrop: 550 kr

Damur, Tissot 18K med X-länk med stav 18K ca17,5cm manuellt, boett repig/små bucklor, urtavla skadad bruttovikt 21,7g

3 700 kr

Utrop: 3 400 kr

Tårtspade, i danskt nysilver 189mm repig 57,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, Silver skadat/graverat/udda/repigt 113,9g

550 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Qmax nr.FY2550 i doublé med länk i doublé, stenar på boett, quartz, batteribyte krävs, baksida av boett repig

225 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Corocraft i vit metall med länk i vit metall bredd ca3cm, manuell, boett och lås repigt,

275 kr

Utrop: 100 kr

Plakett, Myntliknande föremål Silver 925 Erik Segersäll ca.975-995 Øca4cm (nr.68/1000) C10 = 1977 49,4g

325 kr

Utrop: 325 kr