Halskedja, Pansar 18K 44,5cm 18,2g
Utrop: 5 200 kr
Armband, Bismarck 18K 18cm 14g
Utrop: 4 100 kr
Ring, 18K graverad Ø19 1/4 2,4g
Utrop: 700 kr
Ring, 18K Ø16 1,8g
Ring, 18K tvåfärgad med diamanter 5xca0,005ct Ø17 3/4 5,1g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja, Singapore 18K 42cm 2,9g
Utrop: 900 kr
Parti guld, 21K trasigt 5,5g
Utrop: 1 900 kr
Hänge, Nalle 14K trasig/skadad 0,2g
Utrop: 50 kr
Halskedja, 14K 49,5cm skadad/bucklig 1g
Utrop: 250 kr
Örhängen, ett par 14K 0,9g
Utrop: 225 kr
Armband, X-länk med stav 18K 21cm trasigt 19g
Utrop: 5 600 kr
Parti guld, 23K graverat/skadat 10,5g
Utrop: 3 800 kr
Örhängen, ett par 18K med skruvlås och pärlor 1,8g
Utrop: 550 kr
Örhängen, ett par 18K med skruvlås, bucklor/repor 2,4g
Ring, 18K med diamanter 3xca0,005ct Ø17 1,3g
Armband, Bismarck 18K 21cm 10,7g
Utrop: 3 000 kr
Parti guld, 18K trasigt 6g
Utrop: 1 800 kr
Parti guld, 23K graverat/skadat 8,8g
Utrop: 3 300 kr
Parti guld, 18K graverat/skadat 34,6g
Utrop: 10 000 kr
Örhängen, ett par 18K 1,3g
Utrop: 500 kr
Tisdag 13 mar 2012