Avslutad | Pant – Tisdag 28 februari 2012
Klubbad för
Pärlcollier, ca Ø 11 - 12 mm 46,5 cm med ett stämplat förgyllt silverlåsmed magnet 85,0g
Set, med pärlcollier och armband caØ 4 - 6 mm 47 respektive 21 cm med lås i 14K 63,7g