Avslutad | Fashionabla – Lördag 17 mars 2012
SOLGLASÖGON, VERSACE, mod.N86/H, vitmetall bågar med strass på sidan, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, CHANEL, mod.4122-B, pilot modell, metallbågar, strass på glas, putsduk, etui.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG1813/S, pilot modell, gulmetall bågar, putsduk, fodral.
BAG, CHRISTIAN DIOR, vintage, beige, blå tyg, blått läder, 30x20x15 cm, visst slitage.
VÄSKA, MULBERRY, Elgin, mellanbrunt läder (Darwin), mässingsfärgad detaljer, 34x33x13 cm. Kvitto från 2007.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, fr.vår 2006, olivgrönt läder, 35x 23x 14 cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, Limited edition, Huntersbag i grönbrunt vaxat tyg med bruna präglade läder detaljer, axelrem i tyg, 32x25x9 cm. Väskan har limited edition nr. 00043.
VÄSKA, MULBERRY, svart läder med vitmetall detaljer, 70x36 cm, axelrem. Väskan går att vika ihop så att den blir mindre.
ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, gulmetall med gröna stenar, clips, påse samt originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grygkar, 1990-tal, 100 % siden 90x90 cm, ljusblå, vit, grå, guld, originalask. Någon fläck.