1661 - 1680 av 1 733
1...838485...87 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 januari 2012

Klubbad för

Parti guld, defekt innehåller stenar 18K 36,3g

Utrop: 10 400 kr

Örhänge, Udda flerfärgad 18K 5,1g

Utrop: 1 400 kr

Ring, i vitguld med diamant 1x ca 0,20ct graverad Ø17 1/4 18K 4,2g

Utrop: 2 200 kr

Hänge, i vitguld graverat 18K 5,1g

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, defekt innehåller stenar 18K 13,8g

Utrop: 4 000 kr

Halskedja, defekt 14K 3,7g

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Gibson Night Hawk snr 91063389, repor i lack bruksskick, hårt fodral

5 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Parti guld, defekt graverat 18K 9,0g

Utrop: 2 600 kr

Hänge, med stenar 14K 3,3g

Utrop: 700 kr

Damur, Certina 18K i boett och länk vitguld bruttovikt: 20,4g

3 800 kr

Utrop: 4 400 kr

Hänge, vitguld med diamanter 6x ca 0,01ct 1x ca 0,05ct 18K 4,1g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, defekt 18K 20,9g

Utrop: 5 900 kr

Parti guld, innehåller stenar defekt 18K 11,2g

Utrop: 3 200 kr

Armband, Singapore defekt 18K 2,3g

Utrop: 650 kr

Ring, skev 18K 2,3g

Utrop: 650 kr

Klackring, med sten Ø17 3/4 18K 4,7g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, defekt graverat innehåller 15st små diamanter 18K 10,0g

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, Pansar 55cm 18K 12,2g

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, defekt 21K 9,5g

Utrop: 3 200 kr

Brosch, med stenar 18K 8,6g

Utrop: 2 500 kr