Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2012
Elgitarr, Ovation Breadwinner snr. E 2503 ca1973-75, små stötskador, en platta till stämskruv saknas, i hårt fodral
Elgitarr, Epiphone SG Snr EE-03091229, axelbandsknopp flyttad, i mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Yamaha CG100A snr. 11218022, skador på halsen i mjukt fodral
Gitarr, 12-strängad akustisk Moridaira modell B18 snr 90905, stall släppt i limning, lackskador och bucklor, utan fodral
Elbas, Ranger, två skruvar saknas till plektrumskydd, lackskador i mjukt fodral
Gitarr, Akustisk Takamine G-series modell Takamini med mikrofonsystem, snr 3400483 saknar en sträng, i mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Kamerahus, Nikon D3100 snr. 6205986 med Objektiv Nikon 18-55mm snr 46875733, laddare saknas, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Sticksåg Festool, PS 300 med manual, snr: 561313 i väska med kabel samt sågblad