1301 - 1320 av 1 681
1...656667...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2012

Klubbad för

Litografi, färg Peter Dahl "Dansande par" skadad ram 228/290 40,5x57cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Tavla, Etsning Blazer 91 2/6 "Liggande kvinna" 34x52,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, färg Madeleine Pyk 73/250 54x40cm

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstake, 3-armad i Tenn skadad

200 kr

Utrop: 600 kr

Litografi, Maurice Utrillo V motiv Le Moulin de la Galette Paris 23x30cm

650 kr

Utrop: 600 kr

Vas, naggad H18,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, blandteknik Eva Of Sweden 60x60cm med belysning

425 kr

Utrop: 700 kr

Tavlor, 2st Oljemålningar på duk sign CS 40x21cm sjömotiv skadade ramar

200 kr

Utrop: 600 kr

Matta, handknuten ullmatta 210x150cm

2 500 kr

Utrop: 850 kr

Litografi, färg sign Bengt Landin 178/250 "Andhuvud" 60x45cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Litografi, färg sign Lars Norrman "Kvinnor" 36,5x 65cm 310/360

375 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, färg sign Lars Norrman "Kvinnor" 35x55cm 324/360

225 kr

Utrop: 300 kr

Färgtryck, karta Belgien kolorerad graverad 51x59cm fuktfläckar

550 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, sign Eduard Wiiralt 26x20cm

2 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Glas, 4st design Mårten Medbo H22cm

500 kr

Utrop: 300 kr

Glas, B.Johansson H 27cm

350 kr

Utrop: 100 kr

Tunna, koppar med lock H58cm

4 500 kr

Utrop: 100 kr

Tunna, koppar med lock handtag i tunnan H 73cm

1 300 kr

Utrop: 100 kr

Kittel, koppar med lock H22cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Kittel, koppar med lock H26cm

1 000 kr

Utrop: 50 kr