1241 - 1260 av 1 681
1...626364...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2012

Klubbad för

Bestick, silver 3 Dessertskedar modell Haga 165mm

375 kr

Utrop: 300 kr

Bestick, silver 3st Kaffeskedar modell olga 123mm

150 kr

Utrop: 150 kr

Bestick, silver Kaffesked modell Olga 115mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, 18st jubiléumsmynt à 50kr 1975 i askar

2 000 kr

Utrop: 650 kr

Mynt, 6st jubileumsmynt silver a`100kr 1985 i askar

500 kr

Utrop: 425 kr

Mynt, 2st jubileumsmynt silver a`100kr 1984 i askar

150 kr

Utrop: 150 kr

Mynt, 2st jubileumsmynt silver a`100kr 1985 Skogensår en i ask

150 kr

Utrop: 150 kr

Mynt, 1st jubileumsmynt silver 100kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar, ett par silver stämplad JF Willdt smärre skador P2=1797 graverat monogram H34cm

59 000 kr

Utrop: 17 000 kr

Bestick, Silver 2st Kaffeskedar modell Birgitta 110mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, silver 6st Bordsknivar 187mm 6st Bordsgafflar 175mm

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Bestick, silver Bordssked graverad 205mm

175 kr

Utrop: 100 kr

Bestick, silver Dessertsked skadad 154mm

75 kr

Utrop: 50 kr

Armring, silver inslag av guld skadad brv 14g

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring, silver med pärla Ø181/2 9,8g

100 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, silver Pansar 47cm 39g

Utrop: 300 kr

Knappar, ett par manschettknappar silver 10g

100 kr

Utrop: 100 kr

Klackring, silver Ø193/4 7,6g

Utrop: 75 kr

Slipshållare, silver 6,4g

75 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, silver 12st Kaffeskedar Chippendale 120mm i ask

950 kr

Utrop: 600 kr