Avslutad | Pant – Tisdag 17 januari 2012
Klubbad för
Herrur, Rolex Sea Dweller i stål ref.nr 16600 serie nr: P496520 med oysterlänk 18 cm + 1 extra länk, datum, safirglas, automatisk, cert stämplad 2001, box, ytterbox,
Herrur, Breitling Montbrillant Chronometre ref nr A 41370, serie nr 2319378, med läderarmband, datum, safirglas, stål, automatisk, vridbar räknesticka, box + ytterbox, kopia på värderingsintyg från Kaplans
Elgitarr, Variax Line 6 ser.nr. 04010336 made in Japan, skador i lacket i hårt fodral
Förstärkare, Riley XL10 24Watt ser.nr 08961892 med sladd, Alesis LRC Little Remote Control med sladd