261 - 280 av 1 444
1...131415...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 januari 2012

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon EOS 1000D med objektiv 18-55 mm snr.0630258489

1 900 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, iPhone 3Gs 32GB med USB, manualer, headset, laddare i kartong imei:011951001646620 snr.869236BZ3NR

1 900 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, Sony DCR-DVD 110E med kablage snr.3-288-726-01

425 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, LG BL20 med headset i kartong USB saknas imei:356548-03-059570-4 snr.910KPYR059570

425 kr

Utrop: 700 kr

Servis, Rörstrand 12 djupa 12 flata 12 förrättstallrikar 11 assietter 8 fat 1 såsskål 1 bringare

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Glas, 6 likörglas Lindshammars glasbruk etikettmärkt Gunnar Ander, 1 tillbringare

125 kr

Utrop: 150 kr

Glas, 9 Kristallslipade glas, KOSTA

375 kr

Utrop: 100 kr

Glas, 10 glas med dekor, 2 olika modeller ( 1 med fotnagg)

75 kr

Utrop: 50 kr

Fiskespö, Kenetic Python med 2 rullar Master 283 ORG, Gavia X606, en låda med fiskedrag

425 kr

Utrop: 500 kr

Spegel, förgylld 91x45cm

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Matta, Persisk 140x78cm

650 kr

Utrop: 200 kr

Takarmatur, ljuskrona med prismor (6 prismor saknas) 5 lamphållare Ø42cm

250 kr

Utrop: 400 kr

Fiskespö, Kinetic Horizon spin i fodral med rulle Kinetic Neptun 200R

225 kr

Utrop: 400 kr

Fiskespö, Shakespeare defekt med rulle Shakespeare Commissar i kartong

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, vitguld med diamant 1x 0,32ct Ø15 1/2 18K 2,1g

Utrop: 4 100 kr

Ring, vitguld med diamanter 4st facettslipade totalt 1,10ct enligt gravyr, graverad Ø16 18K 5,3g

6 100 kr

Utrop: 5 500 kr

Halskedja, doserad Bismarck 46cm 18K 15,3g

Halskedja, 138cm 21K 61,2g

17 000 kr

Utrop: 20 000 kr

Halscollier, doserat 63cm 21K 52,1g

14 400 kr

Utrop: 16 600 kr

Ring, vitguld med stenar, en sten saknas Ø17 3/4 18K 3,2g