941 - 960 av 1 763
1...474849...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2012

Klubbad för

Gafflar, 6 Matgafflar modell Uppsala i silver 183mm repor bruttovikt 273,1g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Knivar, 6 Matknivar modell Uppsala i silver 217mm repor/nagg bruttovikt 466,7g

Utrop: 1 500 kr

Skedar, 5 Matskedar modell Uppsala i silver 185mm repigt/naggat bruttovikt 300,6g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Knivar, 2 Smörknivar modell Uppsala i silver 165mm kort klinga bruttovikt 113,5g

650 kr

Utrop: 350 kr

Sked, Kompottsked modell Rosen i silver 112,5mm 16,7g

100 kr

Utrop: 125 kr

Gafflar, 2 gafflar modell Uppsala i silver 120mm bruttovikt 33,6g

475 kr

Utrop: 250 kr

Armband, 21,5cm i silver 835 med stenar bruttovikt 13,3g

300 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, Döskalle i silver 925 6,8g

100 kr

Utrop: 75 kr

Knappar, ett par Manchettknappar i förgyllt silver 830 med stenar 7g

100 kr

Utrop: 50 kr

Ring, i silver 835 med sten Ø15 3/4 0,8g

25 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ankar i silver 925 skadat lås 46cm 36,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Nyckelring, i silver 925 mexico sterling Øca3,5cm längd ca9,5cm 15,2g

175 kr

Utrop: 125 kr

Gafflar, 2st Bordsgafflar modell Svensk i silver 830 179mm bruttovikt 75g

450 kr

Utrop: 500 kr

Knivar, 2st Bordsknivar modell Svensk i silver 830 207mm med ballongskaft bruttovikt 131,4g

475 kr

Utrop: 550 kr

Skedar, 2st Bordsskedar modell Svensk i silver 830 178mm bruttovikt 80,7g

475 kr

Utrop: 550 kr

Skedar, 6st Kaffeskedar modell Svensk i silver 830 120mm bruttovikt 85g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Ankar i silver 925 50cm 51,6g

400 kr

Utrop: 350 kr

Armband, Ankar i silver 925 21,5cm 20,2g

200 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, Ankar i silver 925 50cm 113,7g

700 kr

Utrop: 850 kr

Armband, Ankar i silver 925 22,5cm 36,6g

Utrop: 275 kr