Avslutad | Pant – Tisdag 13 december 2011
Klubbad för
Kanna, i silver med bakelithandtag, stämplad CGH B9 1952, signerad Elis Bergh, höjd 16cm 478,8g knopp på lock lös, saknar mutter
Nipperask, med tillhörande lock i silver stämplad TESI tillverkad X8 1948 höjd 5,5cm bruttovikt 204g
Skål, i silver,sterling stämplad BUL tillverkad av Bengt Liljedahl Y9 1972 höjd 5cm 159,6g