1601 - 1620 av 1 622
1...808182 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 december 2011

Klubbad för

Hängen, 2st i silver 830 1,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halssmycke, med stenar, silver 925 39cm 5,9g

225 kr

Utrop: 50 kr

Smyckeset, Halssmycke och Armband i silver 925 41,5cm 18cm 8,8g

200 kr

Utrop: 75 kr

Smyckeset, Armband med berlocker och ett par Örhängen, silver 925 18,5cm 8,5g

50 kr

Utrop: 75 kr

Smyckeset, 3st Hängen 2 Halskedjor, i silver 6,6g

50 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Seiko Sport dag/datum automat stål snr: 890261

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Certina manuell 18K i boett med läderband repigt plastglas snr: 294208

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Waltham 18K i boett och länk J130252 bruttovikt: 72,7g

15 000 kr

Utrop: 17 400 kr

Damur, Zenit datum plastglas quartz 18K i boett med läderband serienr: 300690106

2 200 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Omega Constellation dag/datum quartz 18K i boett med läderband i box

4 600 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Omega Constellationdag/datum stål/guld helstav quartz i box

4 000 kr

Utrop: 4 600 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Nikon D60 laddare kvitto väska serirnr:6299709 med blixt SB-400 kit snr:3828135

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Elektronik

Playstation 3, Slim 120GB 1 Handkontroll 1 Fjärrkontroll 6 Spel med tillbehör

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr

Ljusstakar, ett par i silver, H: 22cm

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, med Hänge, silver 39,5cm 8,8g

75 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, Flicka med korg, signerad Nao, H: 25cm

175 kr

Utrop: 300 kr

Sabel, 1st Sabel Värja med text Fäderneslandet, Konungen, delvis förgylld med portopé och balja 106cm

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Sabel, 1st Sabel Värja slät klinga något repig med portopé och balja 95,5cm

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Sabel, 1st Sabel från Indien med balja, ca 95cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Figuriner, 3st Fåglar design Rosa Ljung 17cm, 15cm, 10cm

50 kr

Utrop: 50 kr