Avslutad | Fashionabla – Lördag 21 januari 2012
VÄSKA, BON GOUT, svart, beige sammet, svart läder, gulmrtall detaljer, 44x28x20 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Levriers, Xavier de Poret, 100 % siden, 90x90 cm, rosa, rost.
Accessoarer Övrigt
KUDDAR, VERSACE, 2 st, svart, silver sammet, baksida svart sammet, 40x40 cm, originalförpackning.
Accessoarer Övrigt
ÖVERKAST, PLÄD, VERSACE, svart ull (lammull), med svart, grön, silver, bronsfärgad bård i sammet, 220x270 cm, originalförpackning.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, runda bågar, gulmetall bågar, skalmarna något defekta.
VÄSKA, BURBERRY, ruta i beige, svart, röd, mellanbrunt läder, 28x21x8 cm, dustbag.
VÄSKA, DOLCE&GABBANA, brun, rost, beige läder, 24x15x3 cm, ljusbeiga stickningar (rn liten del av sömmen har lossnat vid dragkedjan) cert, dustbag.
VÄSKA, DKNY, brun, beige tyg, präglat brunt läder, 30x30x6 cm, visst slitage på handtag och väskans hörn, tillbehör portmonä, dustbag.
RESVÄSKA, MULBERRY, brun scotchgrain, brunt läder, 60x40x18 cm, lås och nycklar finns.
VÄSKA, ANYA HINDMARCH, beige mocka, läder, gulmetall detaljer, ( på väskan botten finns några fläckar) 36x26x20 cm, dustbag.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BURBERRY, beige, röd, svart ruta, svart läder, vitmetall spänne, bredd 3,5 cm, längd 100 cm.
Kläder Skor
SKOR, ACNE, svart läder (lite repor i lädret), klack 10 cm, inbyggd platå 1,5 cm, stl 36 skopåse.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, BOTTEGA VENETA, svart läder med grått oxiderat metallspänne, bredd 1 cm, längd 80 cm.
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, 100 % siden, 85x85 cm, brun, beige, orange, cerise, originalförpackning.