601 - 620 av 1 434
1...303132...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 november 2011

Klubbad för

Saltkar, sterling silver 35,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Skedar, 12st Silver ca 180mm, ograverade, modell Svensk, 500g

Utrop: 3 000 kr

Kakspade, silver 830, 133mm, 21,6g

200 kr

Utrop: 125 kr

Skedar, 2st Silver, 215mm, 140,6g

700 kr

Utrop: 850 kr

Gafflar, 2st silver 210mm, 137,2g

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti silver, diverse silversmycken, skador finns, 36,6g

175 kr

Utrop: 225 kr

Herrur, Candino manuell, nr 10117, med läderband,

225 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Citizen, Quartz går ej, nr 730472 med läderband,

Utrop: 175 kr

Damur, Certina med integrerad länk, trasigt lås, 18K 29,5g

5 800 kr

Utrop: 6 000 kr

Herrur, Citizen Quartz, Chronograph

425 kr

Utrop: 350 kr

Ring, 18K graverad, 1,8g

Utrop: 500 kr

Bronsplakett, Hjalmar Hammarskjöld Landshövding Uppsala 1907-1930 19x25cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tuschtekning, 21x31cm, signerad

25 kr

Utrop: 50 kr

Etsning, 11x17cm, Signerad

25 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, kolteckning signerad av Frans Timén, 52,5x62cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, 18K 2,2g

Utrop: 650 kr

Hänge, 2st 18K 1,1g

Utrop: 400 kr

Halskedja, 18K 45cm 2,6g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Kejsarlänk 18K 60cm 148g

36 500 kr

Utrop: 42 000 kr

Ring, med stenar och diamanter 3 x ca0,05 18K Ø17 1/2 4,3g

Utrop: 2 000 kr