Hänge, 18K med diamant ca0,15ct, 0,7g
Utrop: 850 kr
Örhängen, ett par 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Halskedja, 50cm, 18K med medaljong skador och gravyr finns, 14,6g
Utrop: 4 100 kr
Parti guld, 18K 4,4g
Utrop: 1 300 kr
Ring, 18K Ø13 1/2, 2,3g
Halskedja, 45cm, med Hänge 18K 5,9g
Utrop: 1 900 kr
Halskedja, 18K 60cm, 50,3g
Utrop: 14 200 kr
Klockkedja, 18K 39,5cm, 15,1g
Utrop: 4 300 kr
Parti guld, 18K, 17,6g
Utrop: 5 100 kr
Hängen, 2st 18K, 0,7g
Utrop: 250 kr
Brosch, 18K 3,9g
Utrop: 1 100 kr
Armring, 14K öppningsbar, Ø ca 6,7cm, stämplad 18K men är 14K, 52,0g
Utrop: 11 400 kr
Armband, 18K 19,5cm, 22,9g
Utrop: 6 600 kr
Armband, 18K med platta, 19cm, 18,7g
Utrop: 5 300 kr
Ringar, 2st 18K med stenar, Ø17 1/2-18, 7,8g
Utrop: 2 600 kr
Parti guld, 18K 12,1g
Utrop: 3 400 kr
Damur, 18K i 2 boetter, går ej.
Utrop: 1 200 kr
Brosch, Silver sterling 925, 15,5g
Parti guld, 18K 4,2g
Halskedja, 18K skadad 2,1g
Utrop: 600 kr
Tisdag 29 nov 2011