Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, beige, svart, röd, vit rutig med brunt läder, 28x15x2 cm, avtagbar axelrem.
Accessoarer Scarves
SCARF, YSL, 100 % siden, paisley, rutigt, randigt mönster, 85x85 cm, gul, röd, brun, 1970-tal.
VÄSKA, BALENCIAGA, brunt läder, vitmetall detaljer, 40x15x20 cm, spegel, dustbag.
VÄSKA, CHARLES JOURDAN, vintage, svart mocka, rosa läder (perlato), 12x25x3 cm, axelrem.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BURBERRY, creme färgat läder, 11x10 cm, mynt, sedel, 6 st kontokortsfack.
Kläder Skor
SKOR, DOLCE&GABBANA svart läder/foder leopard mönstrat klack 8 cm, stl 39, oanvända, skokartong.
Kläder Skor
SKOR, DOLCE&GABBANA, svart satin, skinnlack, slinback, öppen tå, klack 8 cm, stl 39, skopåse.
Kläder Övrigt
MÖSSA, POLO by Ralph lauren, 60 % bomull, 30 % nylon, 10 % ull, svart ribb stickad, en storlek (liten i storleken).
Kläder Övrigt
MÖSSA, POLO by Ralph Lauren, rosa ribb stickad, 60 % bomull, 30 % poliamid, 10 % ull, en storlek (liten i storlek)
VÄSKA, GUCCI, vintage, svart vaxat tyg, läder, 20x16x4 cm, axelrem, något slitage.