Avslutad | Fashionabla – Torsdag 8 december 2011
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Cliquetis, Julia Abadie, 100 % siden, 90x90 cm, mellanblå, vit, guld. Några tråddragningar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Speedy 30, vit multicolour, monogram canvas, 30x20x17 cm. Nycklar saknas.
VÄSKA, MULBERRY, liten bag i mörkrött läder,25x13x12 cm, tillbehör, axelrem, dustbag. Visst slitage på väskans hörn.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grukar, 100 % siden, 90x90 cm, svart, vit, grå, guld.
VÄSKA, MULBERRY, mod. Hellier, cognacs färgat läder, 20x22x14 cm, dustbag. Tillbehör axelrem.
VÄSKA, MULBERRY, brun melerad skinnlack, sign. Roger Saul, 29x32x12 cm, visst slitage.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder med spänne i borstad vitmetall, 32x26 x8 cm, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, svart scotchgrain, läder 20x24x11 cm, hörnen på väskans botten är något slitna.