Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 november 2011
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart präglad skinnlack, gulmetalldetaljer, 24x26x10 cm, dustbag.
Accessoarer Scarves
SCARF, PAOLOGUCCI, 100 % sidenchiffong, 105x105 cm, mörkbrun, röd, gul, någon fläck, några tråddragningar.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, L´hiver en Poste, Philippe Ledoux, 100 % siden, 90x90 cm, lila, creme, bronse. Någon tråddragning.
VÄSKA, MAX MARA, svart präglat läder, gulmetalldetaljer, 22x20 x10 cm, tillbehör; axelrem.
VÄSKA, MAX MARA, beige läder med gulmetalldetaljer, 25x21x12 cm, tillbehör; axelrem, dustbag.
VÄSKA, MAX MARA, svart läder, präglat läder, gulmetalldetaljer 30x25x5 cm, några skrapmärken på det släta lädret, dustbag.
VÄSKA, MULBERRY, mod. Trout, marinblå scotchgrain, brunt läder 34x25x10 cm, blå axelrem i tyg (blekt). Visst slitage, Mulberry märket fram har lagning som ej är original. Dustbag.
Kläder Stövlar
STÖVLETTER, SERGIO ROSSI, cognacs färgat läder med ljusbeiga stickningar, klack 6 cm, stl 39, skopåse och kartong.
VÄSKA, GUCCI, mod. Jackie, beige gg tyg, brunt läder, grön, röd rand, 30x20x3 cm.