241 - 260 av 263
1...121314 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 15 december 2011

Klubbad för

Accessoarer Tändare

SARONE, bensintändare i förkromad metall, krokopressad plast, ej funktionsgaranti.

Utrop: 150 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, tändare, förkromad metall, och brunsvart skinn, längd 6 cm, ej funktionsgaranti.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

RONSON VARAFLAME, tändare, förkromad metall, i orginalask, ej funktionsgaranti.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

HELO, bensintändare, förkromad metall, med gravyr, i originalask, ej funktionsgaranti.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, VIKING, bensintändare, förkromad metall, höjd 5 cm, ej funktionsgaranti.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

RONSON CROWN, bordständare, försilvrad metall, 7x4x6 cm, ej funktionsgaranti.

Utrop: 200 kr

Accessoarer Tändare

RONSON, tändare, vitmetall, med hertelig krona, i originalask, ej funktionsgaranti.

Utrop: 150 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, 2 st blyerts, förgylld metall, 50-tal.

50 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Övrigt

SCHEAFFER PENNETUI, för 52 pennor, läder, invändigt klätt med tyg, 33x26 cm. bläckpatroner medföljer.

150 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 3 st, pennor reservoar, kulspets och blyertspenna, svart och metall.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 3 ST kulspets, blyerts, reservoarpenna, svart och metall.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, kulspets, reservoarpenna, förgylld metall och vinrött.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, kulspets, reservoarpenna, förgylld metall och svart.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, kulspets, reservoarpenna, förgylld metall, stift i 14K guld.

400 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, blyertspenna, förkromad metall.

100 kr

Utrop: 100 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 3 ST, kulspets, blyerts, reservoarpenna, förkromad metall och borstat stål.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, kulspets, reservoarpenna, förgylld metall.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

400 kr

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 3 ST, blyerts, kulspets, reservoarpenna, stål.

Utrop: 500 kr

Accessoarer Pennor

SCHEAFFER, 2 ST, blyerts, reservoarpenna, förkromad metall, stift i 14K guld.

Utrop: 500 kr