1601 - 1620 av 1 647
1...80818283 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2011

Klubbad för

Vas, i silver 925/1000, från 1954, Höjd 25,5cm, graverad i botten, 452,4g

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

Bestick, 1 Serveringssked 172mm C6 graverad, 1 Såsslev 204mm, 1 Sked 183mm Y5, Finskt silver 813/1000 95,5g

400 kr

Utrop: 475 kr

Fat, Serveringsfat i silver Längd 41cm Bredd 27cm, repigt, 831g

Utrop: 5 300 kr

Fat, Serveringsfat i silver 830/1000 Längd 45cm Bredd 31cm, små repor, 1093,5g

Utrop: 6 900 kr

Fat, Serveringsfat i silver, Ø34,5cm, små repor, 677,9g

Utrop: 4 300 kr

Fat, Serveringsfat i silver Ø40cm, små repor, 1376,8g

Utrop: 8 800 kr

Fat, Serveringsfat i silver, Ø48cm, 2120,3g

Utrop: 13 400 kr

Fat, i silver 925/1000, Design Ray Urban, Ø22,5cm 602,2g

3 500 kr

Utrop: 3 800 kr

Armband, Bismarck med berlocker, silver 830/1000, 18,5cm, lagad, 30,3g

275 kr

Utrop: 175 kr

Sked, Uppläggningssked i silver, 184mm, 52,5g

Utrop: 325 kr

Skedar, 7 Moccaskedar modell Svenska floran i silver 830/1000, 99mm

350 kr

Utrop: 375 kr

Herrur, Tissot Titanium Chronograph, med titanlänk, viklås, 18cm, quartz, safirglas, små repor, referensnr:T675

600 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Citizen i stål med stållänk, 18cm, viklås, quartz, digital/analog, safirglas, batteribyte behövs, Referensnr: C022-088034, Serienr:590301

950 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Omega Seamaster äldre modell i stål med läderarmband, quartz, plastglas- repigt, datum, slitage, repor, graverad

1 500 kr

Utrop: 650 kr

Damur, Tudor Princess Oysterdate i stål med stållänk, 16cm, automat, plastglas- repigt, datum, viklås, repig, referensnr:142500, serienr:92310

3 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Longines 14K med flexarmband stål/doublé, manuell, går ej, glas saknas, bucklor på bakboett

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Davosa Rallye Pilot Chronograph i stål med läderarmband, automatisk, safirglas, datum, glasboett, Nr:082-333, Referensnr:161.007.56, med certifikat -11, box, ytterkartong

7 400 kr

Utrop: 6 400 kr

Herrur, Omega Geneve 18K med läderarmband, manuell, plastglas - repigt, graverad, i box

3 000 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur, 14K med Pansarlänk i doublé, 17cm, manuell, plastglas- repigt, fuktskadad urtavla, går ej, krona defekt, bucklor på boett, bruttovikt: 14,6g

600 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul Special, lagad hals, omlackad, defekt elektronik, bytt stall i hårt fodral

3 800 kr

Utrop: 3 000 kr