Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2011
Bestick, 1 Serveringssked 172mm C6 graverad, 1 Såsslev 204mm, 1 Sked 183mm Y5, Finskt silver 813/1000 95,5g
Herrur, Tissot Titanium Chronograph, med titanlänk, viklås, 18cm, quartz, safirglas, små repor, referensnr:T675
Herrur, Citizen i stål med stållänk, 18cm, viklås, quartz, digital/analog, safirglas, batteribyte behövs, Referensnr: C022-088034, Serienr:590301
Herrur, Omega Seamaster äldre modell i stål med läderarmband, quartz, plastglas- repigt, datum, slitage, repor, graverad
Damur, Tudor Princess Oysterdate i stål med stållänk, 16cm, automat, plastglas- repigt, datum, viklås, repig, referensnr:142500, serienr:92310
Herrur, Longines 14K med flexarmband stål/doublé, manuell, går ej, glas saknas, bucklor på bakboett
Herrur, Davosa Rallye Pilot Chronograph i stål med läderarmband, automatisk, safirglas, datum, glasboett, Nr:082-333, Referensnr:161.007.56, med certifikat -11, box, ytterkartong
Herrur, Omega Geneve 18K med läderarmband, manuell, plastglas - repigt, graverad, i box
Damur, 14K med Pansarlänk i doublé, 17cm, manuell, plastglas- repigt, fuktskadad urtavla, går ej, krona defekt, bucklor på boett, bruttovikt: 14,6g