1301 - 1320 av 1 647
1...656667...83 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 september 2011

Klubbad för

Litografi, sign Stig Claesson (4)230/300 ca30x36cm

200 kr

Utrop: 500 kr

Färglitografi, inramad sign. Staffan Hallström ca.42x49cm

Utrop: 800 kr

Tavla, olja på pannå "Blommor i vas" 32x40cm Eric Cederberg

200 kr

Utrop: 300 kr

Glasskål, KostaBoda Unique B.Vallien nr1363590541 H15cm

1 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Glasskål, KostaBoda Ulrica Hydman-Vallien nr8115-051 H19cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Sherryglas, 5st KostaBoda Ulrica Hydman-Vallien H15cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, akvarell 27x18cm glasad och ramad Virginia Larsson

400 kr

Utrop: 700 kr

Färglitografi, Barbro Bäckström "Händer" 117/160 54x56cm

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Färglitografi, Leon Gischia 124/150 56x68cm

275 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Olympus 1010 snrF36515258 2 minneskort 1GB & 2GB extra batteri laddare i väska

450 kr

Utrop: 350 kr

Skål, KostaBoda Ulrica Hydman-Vallien Ø17,5cm H14cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Urna, med lock Thomas Ivory H33cm

225 kr

Utrop: 300 kr

Kanna, Skerfe Nilsson Uppsala H33cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Glasskål, Orrefors Gunnar Cyren Ø15,5cm H9cm graverad

125 kr

Utrop: 150 kr

Porslinsskål, kinesisk dekor H8cm 20x26cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Träfigur, Apa H19cm lös hand design Kay Bojesen

800 kr

Utrop: 300 kr

Träfigur, Björn H12,5cm design Kay Bojesen

900 kr

Utrop: 250 kr

Träfigur, Kanin H11cm design Kay Bojesen

600 kr

Utrop: 250 kr

Träfigur, Elefant H 12,5cm design Kay Bojesen

900 kr

Utrop: 300 kr

Glasskål, Hadeland Jupiter Bolle Ø30cm H12,5cm

75 kr

Utrop: 200 kr