Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2011
Herrur, Seiko Sapphire, quartz, dag, datum, stållänk modell V743-8B50 boettnummer 9D3079 med tvåfärgad stållänk 19cm
Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust Refnr 69173 Boettnr S845122 manuell, stål/guld med tvåfärgad Jubileé länk 14cm, diamantindex, nagg i glas
Damur, Omega 18K, manuell,verket går ej, graverad bakboett, korridorlänk 17cm 18K bruttovikt 28,2g
Herrur, Cat modell L1143, quartz, kronograf, datum, med armband 25cm, mindre repor
Herrur, Diesel modell DZ-4138 serienummer 340705, quartz,kronograf, datum, läderband 26cm med manual och box
Elgitarr, J&D Brothers Deluxe model, made in china. lackskador, stötskada på lock, volymratt lös, med gigbag, axelrem samt digital stämmapparat J.DÁddario modell Planet Waves , saknar batterilucka
Elgitarr Gibson Les Paul Goldtop Made in USA snr:004370349 (2000) i original case, med plektrumskydd i fodralet.
Ljusstakar, ett par i förgyllda Georg Jensen modell Johanne, nyskick med skyddspåsar i originalask
Vas, i glas från Kosta Boda, modell Open Mind, formgiven av Ulrica Hydman-Vallien, höjd ca 33cm, träsockel medföljer. färg på sockeln avskavd