721 - 740 av 1 208
1...363738...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2011

Klubbad för

Herrur, Island swiss, boettnummer 911010 manuell kronograf, datum, läderband 24cm

700 kr

Utrop: 400 kr

Herrur, Seiko Sapphire, quartz, dag, datum, stållänk modell V743-8B50 boettnummer 9D3079 med tvåfärgad stållänk 19cm

475 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld, ett par tvåfärgade Manchettknappar med stenar, sten saknas 18K 8,7g

Utrop: 2 500 kr

Slipshållare, tvåfärgad med stenar 18K 7,2g

Utrop: 2 000 kr

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust Refnr 69173 Boettnr S845122 manuell, stål/guld med tvåfärgad Jubileé länk 14cm, diamantindex, nagg i glas

21 500 kr

Utrop: 21 000 kr

Ring, vitguld med röd sten samt diamanter 2x ca 0,05ct Ø18 18K 5,3g

Utrop: 2 000 kr

Ring, vitguld med röd sten samt diamanter 14x ca 0,01ct Ø17 1/2 18K 4,4g

Utrop: 1 700 kr

Örhängen, ett par vitguld med röda stenar och diamanter 20x ca 0,01ct 18K 2,2g

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Omega 18K, manuell,verket går ej, graverad bakboett, korridorlänk 17cm 18K bruttovikt 28,2g

Utrop: 6 700 kr

Herrur, Cat modell L1143, quartz, kronograf, datum, med armband 25cm, mindre repor

325 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Diesel modell DZ-4138 serienummer 340705, quartz,kronograf, datum, läderband 26cm med manual och box

600 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Emporio Armani modell AR-0231, quartz, läderband 25cm, med box

800 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Emporio Armani modell AR-0203, quartz, läderband 25cm, med box

750 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, J&D Brothers Deluxe model, made in china. lackskador, stötskada på lock, volymratt lös, med gigbag, axelrem samt digital stämmapparat J.DÁddario modell Planet Waves , saknar batterilucka

900 kr

Utrop: 750 kr

Effektbox, Line 6 pocket pod snr (21) PDD0S5727008853 med strömadapter

350 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Goldtop Made in USA snr:004370349 (2000) i original case, med plektrumskydd i fodralet.

12 800 kr

Utrop: 13 000 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, HP modell Mini 210 serienummer CNF00738PS med laddare

1 600 kr

Utrop: 650 kr

Ljusstakar, ett par i förgyllda Georg Jensen modell Johanne, nyskick med skyddspåsar i originalask

250 kr

Utrop: 400 kr

Vas, i glas från Kosta Boda, modell Open Mind, formgiven av Ulrica Hydman-Vallien, höjd ca 33cm, träsockel medföljer. färg på sockeln avskavd

850 kr

Utrop: 700 kr

Värdecheck, gäller för köp av resa genom resebyrån Ving värde 3000:- Giltig t.o.m 20130621

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr