341 - 360 av 1 208
1...171819...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 oktober 2011

Klubbad för

Silver, Bägare med gravyr Höjd 9cm 96g

1 900 kr

Utrop: 550 kr

Silver, Bägare Höjd 7cm 36,2g

700 kr

Utrop: 225 kr

Silver, Bägare Höjd 9cm 63,2g

850 kr

Utrop: 400 kr

Silver, Supkopp Höjd 3,5cm 30,1g

1 100 kr

Utrop: 200 kr

Silver, Snusdosa med gravyr 5x8cm 100g

750 kr

Utrop: 550 kr

Silver, Bägare 3st varav 1st med invändig förgyllning, gravyr, 1700-tal Höjd 9-9,5cm 210,8g

3 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Silver, Skål på fot Höjd 11,5cm, Fat Ø19cm 496,7g

Utrop: 3 100 kr

Silver, Gräddkanna Höjd 5,5cm, Skål med glasinsatts 8cm 246,6g

Utrop: 1 600 kr

Silver, Fat Ø27cm 590,6g

Utrop: 3 700 kr

Silver, 2st Uppläggningsfat Ø23cm & Ø15cm 913,7g

Utrop: 5 700 kr

Silver, Knivar 5st 172mm 158,1g

Utrop: 1 000 kr

Silver, Uppläggningsbestick 105mm, 170mm, 140mm 97,4g

Utrop: 650 kr

Skedar, 8st Kaffeskedar Modell Prins Albert 130mm 163g

Utrop: 1 000 kr

Silver, Skål med glasinsatts, gravyr, Höjd 7cm Ø16cm 236,3g

Utrop: 1 500 kr

Silver, Skål på fot Höjd 11cm Ø17cm 518,7g

Utrop: 3 300 kr

Parti Silver, Diverse Te/Kaffeskedar Olika modeller 767g

Utrop: 4 800 kr

Parti guld, 18K 2,8g

700 kr

Utrop: 800 kr

Silver, 2st Broscher, 1st Halskedja 45,5cm 33g

Utrop: 225 kr

Silver, Diverse Bestick olika modeller, gravyr, 721g

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Parti silver, Bruttovikt: 151,7g

800 kr

Utrop: 900 kr