581 - 600 av 1 362
1...293031...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2011

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon IXUS 100IS nr 9036147917 små märken finns, minneskort 2GB, Laddare, USB kabel, AVI kabel, cd, kartong

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Samsung B2700 saknar laddare, kvitto, Usb kabel, handsfree, Cd skiva.

225 kr

Utrop: 50 kr

Krus, Brännvinskrus i glas graverad,

100 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Robert.Högfeldt Akvarell, 21x26cm, skador på ramen.

Utrop: 8 100 kr

Hänge, 21K 16,1g

Utrop: 5 200 kr

Örhängen, ett par 21K 12,1g

Utrop: 3 900 kr

Halssmycke, med röda stenar 21K 42cm 11,8g

Utrop: 3 800 kr

Örhängen, ett par med röda stenar, saknar stoppar 21K 4,7g

Utrop: 1 500 kr

Ring, skev, reglerbar 21K 4,3g

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, ett par med stenar 18K 6,8g

Utrop: 2 200 kr

Ring, med sten 18K Ø19 5g

Utrop: 1 600 kr

Ring, med sten 18K Ø19 3,4g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med stenar, stenar saknas 18K Ø19 7g

Utrop: 2 000 kr

Örhängen, ett par trefärgade, skadade 18K 3g

Utrop: 900 kr

Hängen, 2st med blå stenar, saknar ögla 18K 19,9g

Utrop: 5 500 kr

Collier, tvåfärgat med stenar 18K 42cm 20g

Utrop: 5 500 kr

Armband, tvåfärgat med stenar 18K 19cm 11,6g

Utrop: 3 200 kr

Ring, graverad 18K Ø19 1/2 8,5g

Utrop: 2 400 kr

Ring, vitguld med diamanter 3 x ca 0,25ct 18K Ø17 1/2 3,6g

5 400 kr

Utrop: 6 200 kr

Halskedja, doserad X-länk med stav 45cm 34,2g

Utrop: 9 500 kr