941 - 960 av 1 705
1...474849...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2011

Klubbad för

Ring, vitguld med diamant 1xca.0,39ct 18K Ø18 3,6g

Utrop: 4 600 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 12xca.0,01ct 18K Ø16¾ 7g

Utrop: 2 800 kr

Ring, vitguld 18K Ø16 4,9g

Utrop: 2 000 kr

Ring, vitguld med diamanter 10xca.0,01ct 18K Ø16¾ 2,4g

Utrop: 950 kr

Ring, graverad, vitguld med diamanter 1 princesslipad xca.0,18ct 14xca.0,01ct 18K Ø16¼ 8,3g

Utrop: 3 300 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 22,1g

Utrop: 6 400 kr

Herrur, Cartier Tank, i förgyllt silver, quartz, med läderarmband

2 100 kr

Utrop: 1 900 kr

2 500 kr

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Venezia 18K 45cm 5,8g

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, skadat, 18K 7,2g

Utrop: 2 100 kr

Örhängen, ett par, Bismarck 18K 2g

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par, små bucklor, 14K 1,9g

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld, defekt, skadat, 18K 3,2g

Utrop: 950 kr

Halskedja, Figaro, 14K 61cm 17g

Utrop: 3 800 kr

Parti guld, graverat, 23K 4,7g

Utrop: 1 800 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 3xca.0,01ct 18K Ø18½ 10,9g

Utrop: 4 300 kr

Parti guld, skadat, defekt, 18K 65,5g

Utrop: 19 000 kr

Ring, med pärla, 18K Ø17 3,2g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 18K 0,7g

Utrop: 250 kr

Halskedja, Kullänk 44cm, Hänge med stenar, i silver, Thomas Sabo 5,5g

200 kr

Utrop: 75 kr