Armband, 18K Bismarck 19cm 7,9g
Utrop: 2 300 kr
Örhängen, 21K ett par 7,1g
Utrop: 2 400 kr
Halskedja, 21K Cordell 66cm två hängen 21K 15,5g
Utrop: 5 200 kr
Armband, 21K 19cm 10,8g
Utrop: 3 600 kr
Ring, 18K med stenar Ø18 3/4 2,6g
Utrop: 850 kr
Ring, 18K vitguld Ø21 1/2 med diamanter 6x ca 0,05ct 12,2g
Utrop: 4 700 kr
Armring, 18K Ø6cm öppningsbar 16,1g, skador
Utrop: 4 600 kr
Medaljong, 18K öppningsbar 7,2g graverad insida
Utrop: 2 100 kr
Brosch, 18K med pärla, stämplad O8, 1940 7g
Parti guld, 18K trasigt/graverat 3,6g
Utrop: 1 100 kr
Armband, 18K Bismarck 17cm Ring Bismarck 18K 17 1/4 5,4g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja, 18K doserad Bismarck 47cm 12,3g
Armband, 18K Pansar med graverad namnplatta 18cm 4,4g
Utrop: 1 300 kr
Armband, 18K Bismarck 18,5cm 7,5g
Utrop: 2 200 kr
Armband, 18K Bismarck med 7 berlocker 18K 18,5cm 13,8g
Utrop: 4 100 kr
Armband, 18K dubbel Bismarck 18cm 7,4g
Örhängen, 18K ett par med stenar 1,7g
Utrop: 600 kr
Ringar, 18K två stycken Ø18 samt Ø19 4,9g
Utrop: 1 900 kr
Örhängen, 18K ett par Bismarck 1,4g
Utrop: 550 kr
Delfiner, 18K ett par Örhängen, ett hänge 18K 4,6g
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 20 sep 2011