441 - 460 av 1 705
1...222324...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2011

Klubbad för

Halskedja, 18K doserad Bismarck 46cm 11,6g

Utrop: 3 400 kr

Parti guld, 21K trasigt 27,2g

Utrop: 9 100 kr

Armband, 18K Pansarlänk 20cm 26,6g

Utrop: 7 800 kr

Parti guld, 18K trasigt/ udda med diamant 1x ca 0,15ct 6,4g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 18K Ankarlänk 58cm Hänge kors 18K 6,4g

Utrop: 1 900 kr

Armband, 18K Pansar 21cm 45,7g

Utrop: 13 400 kr

Ring, 18K slät graverad 3,2g

Utrop: 950 kr

Klackring, 18K Ø20 1/4 med diamant 1x ca 0,35ct 9,7g

Utrop: 5 200 kr

Halskedja, 21K 74cm 39,8g

Utrop: 13 600 kr

Halskedja, 18K ihålig Ankarlänk 50cm 12,2g

Utrop: 3 600 kr

Ring, 18K med diamanter 4x ca 0,005ct Ø19 2,1g

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K bokstaven M 3,1g

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Miniatyrvas, Rörstrands Stålhane, harpäls liknande glasyr, höjd 12cm

200 kr

Utrop: 350 kr

Ramar, 6st brännförgyllda, olika modeller och storlekar, skador

425 kr

Utrop: 300 kr

Armring, 21K öppningsbar flerfärgad 103,2g

Utrop: 34 500 kr

Halskedja, 18K Kejsarlänk 65cm 115,5g

Utrop: 35 000 kr

Caméring, 18K Ø16 1/2 26,7g

Utrop: 6 400 kr

Parti guld, 14K vitguld trasig ring Ø18 1/2 med diamanter 20x ca 0,02ct 1,7g

Armband, 18K Bismarck 18,5cm 10,1g

Armband, 18K X-länk 19,5cm 13,3g